Imprezy firmowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej modułowej oferty dla firm:

Atrakcje dla firm i galerii handlowych:

Biuro Świętego Mikołaja
Pomocnicy Świętego Mikołaja
Szkoła Elfów
Animacje i konkursy świąteczne
Świąteczne karaoke
Zdjęcia z Mikołajem
Tron Świętego Mikołaja

Założenia

Wszystkie moduły są wycenione za 8 godzin pracy (1 dzień).
Do cen należy doliczyć jednorazowy koszt dojazdu z Gdańska do Państwa Galerii/Firmy i z powrotem– 0,6 zł/km netto.
Oferta nie obejmuje prezentów czy słodyczy rozdawanych przez Mikołaja.
Wszystkie ceny netto (obowiązujący VAT 23%).


Za oknem pruszy śnieg. Kolorowe światełka pięknie prezentują się na choince. Twoi pracownicy powoli schodzą się na świąteczną imprezę, którą zorganizowałeś. Wszystko, włącznie z prezentami jest już przygotowane, dopięte na ostatni guzik Ale czy na pewno? A kto rozda firmowe prezenty?

My możemy Ci pomóc!
Zaproś do firmy jednego z naszych Mikołajów.

Mikołaj odwiedzi Twoja firmę, przybędzie do miejsca gdzie odbywa się świąteczna impreza, profesjonalnie rozda prezenty. Odwiedzi też Twoich stałych klientów, rozda ulotki lub po prostu pożyczy Ci swój strój. A jeżeli nie masz czasu to Mikołaj kompleksowo zorganizuje dla Ciebie niezapomniany świąteczny wieczór, który będzie żył w pamięci pracowników przez cały następny rok.

MIKOŁAJ ROZDAJE PREZENTY

Świąteczny firmowy wieczór trwa. Mikołaj parkuje swoje renifery pod Twoją firmą i niespodziewanie staje w drzwiach z workiem pełnym prezentów. "Ho! Ho! Ho! Czy wszyscy pracownicy byli grzeczni?!". Rozdaje upominki, fotografuje się z wszystkimi, składa życzenia Wesołych Świąt i odchodzi w zimową, śnieżną noc... Mikołaj z przyjemnością przyjmie zaproszenie do restauracji, pubu, lub innego miejsca, gdzie trwa firmowy wieczór świąteczny.

MIKOŁAJ ODWIEDZA TWOICH KLIENTÓW

Mikołaj niespodziewanie pojawia się w firmie twoich stałych klientów lub kontrahentów. Składa życzenia świąteczne, rozdaje upominki i podkreśla potrzebę dalszej owocnej współpracy.

MIKOŁAJ ROZDAJE ULOTKI

Niech Świat widzi, że Twoją firmę również ogarnia świąteczny, radosny duch. Pozwól naszemu Mikołajowi rozdawać ulotki z Twoją ofertą.

MIKOŁAJ POŻYCZA STRÓJ

Sam przygotowałeś cały świąteczny wieczór w Twojej firmie. Masz nawet znajomego, który łudząco przypomina Mikołaja i pomoże Ci porozdawać prezenty. Nie masz tylko dla niego wdzianka. Nie ma problemu. Nasz Mikołaj pożyczy Ci swój, profesjonalny strój.

MIKOŁAJ ORGANIZUJE PREZENTY

Nie masz czasu zająć się organizacją upominków dla Twoich pracowników lub klientów? My zrobimy to za Ciebie. Podaj nam tylko wielkość "brezentowego" budżetu, a my zorganizujemy Ci wszystko i dowieziemy do firmy. Czasem nawet "dorzucimy" naszego Mikołaja. A co! W końcu idą Święta!

MIKOŁAJ ORGANIZUJE ŚWIĄTECZNY WIECZÓR

Świąteczny duch wtargnął już w progi Twojej firmy, a Ty jeszcze nie zaplanowałeś świątecznego wieczoru. Pozwól Nam to zrobić. Kompleksowo i profesjonalnie zaplanujemy Twoją świąteczną imprezę. Wybierzemy miejsce, załatwimy dekoracje i muzykę, zorganizujemy prezenty i upominki. Zaprosimy Mikołaja lub Śnieżynkę. Jeżeli jest taka potrzeba to i kilka Śnieżynek i Mikołajów. W końcu taki wieczór jest tylko raz w roku!

Nawigacja:

Gdzie działamy:

  • Warszawa
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Wrocław
  • Łódź
  • Kraków
  • Katowice

Na życzenie Mikołaj jest w stanie dojechać nawet na koniec świata.